Loading...

Tooted

Home / Tooted

Thalion – ilu parimatest merevetikatest. Juhtiv Prantsuse bränd mere kosmetoloogias. Bretagne´i poolsaare Iroise merest valib Thalioni labor hoolikalt välja parimad merevetikad. See vetikate kogumise unikaalne teadmistepagas võimaldab Thalionil säilitada nende vääristaimede algset kvaliteeti ja anda seda edasi puhta eliksiirina ilu-ja heaolutoodete koostises. Thalioni kosmeetikabränd on esindatud rohkem kui 50 riigis.

Gemology – unikaalne Prantsuse kosmeetikasari, mille toodete koostis pole võrreldav mitte ühegi teise tootega – teemant, safiir, rubiin ja muud vääris- ja poolvääriskivid, mis on aktiivseteks koostisosadeks naha olukorra parandamisel. Patenteeritud Gemology Skin Care kompleks omab unikaalset ‘’Žen’’ (lõõgastus ja meditatsioon) efekti. Toodetes kasutatakse ökoloogiliselt puhast allikavett Uus-Meremaalt. Luksus-vääriskivid on luksusklassi segemendi lahutamatu osa. Juveliirne puudutus nahahoolduses.

Anesi – iga toote kinnitatud koostis ja aktiivainete valimine teaduse tippsaavutuste põhjal. Tegemist on väga hea ja intensiivse ravikosmeetikasarjaga. Parima tulemuse saavutamiseks on kõigil Anesi profesionaalsetel hooldustel ja koduhooldustel täpne kasutusprotokoll. Kehahooldustoodete valik,milles on TULEMUSLIK KEHAPROGRAMM- dùnaamiline, kergesti kasutatav ja tõestatud efektiivsusega.

MCCM Mesosystem – on end tõestanud ilu-, tervise- ja esteetlilise-meditsiini turuliidrina pakkudes efektiivset kosmeetikat ja tipptehnoloogilist varustust. Mesosystemi edu tuleneb pühendumusest arendada uusi tooteid ning kirglikust soovist võimaldada suurepäraseid protseduure ja seeläbi saavutada uskumatuid tulemusi. Mesosystem ühendab teadusliku tehnoloogia ilu ja heaoluga. Tänu oma ettevõtlikkusele, kogemusele ja kvaliteedile loob Mesosystem kõrgkvaliteetseid tooteid, mis vastavad kõrgeimatele nõudmistele ja EU kehtivatele standartitele.